Ürünler

TORTILLA LAVAŞ MAKİNESİ

Elde edilmek istenen ürün çapına uygun gramajlanmış hamur bezeleri sırasıyla makinenin yükleme gözüne bırakılır. Sıcak presleme tekniğiyle hamur homojen olarak ısınmış iki plaka arasında ezilerek açılır. Açılan hamur plakaların aralanmasıyla kayarak makineden çıkar. Plakalar aralandığında yükleme gözünden yeni hamur bezesi plakaların arasına düşer. Her bir plakanın ısısı ayrı ölçülerek kontrol edilir. Ürün kalınlığı manuel olarak ayarlanabilir.

OTOMATİK ŞEKER HAMURU İNCELTME MAKİNESİ

Makine, şeker hamurunu istenilen kalınlıkta incelterek pasta kaplamalarında kullanılabilir hale getirir. Merdanelenmiş şeker hamuru opsiyonel kesim aksesuarlarıyla farklı şekillerde kesilebilir. Kalınlık 10mm ile 1mm arasında isteğe bağlı hızlı bir şekilde manuel olarak ayarlanabilir. Teflon kaplı tamburlara hamur yapışmaz. Kullanım sonrası temizliği kolaydır.

MANUEL ŞEKER HAMURU İNCELTME MAKİNESİ

Makine, şeker hamuru ve modelleme çikolatasını istenilen kalınlıkta hızlı ve homojen bir şekilde incelterek pasta kaplamalarında kullanmak için hazır hale getirir. Makine, çevirme kolu yardımıyla elle çalışır.

Hamur kalınlığı 0.5-12mm arasında elle hızlı ve kolayca ayarlanır. Gıdaya uygun merdanelere hamurlar yapışmaz. Kullanım sonrası kolayca temizlenir.

TAM OTOMATİK AKILLI PİŞİRİCİ

Müşterilerinize sunacağınız ürünlerde her zaman aynı kaliteyi yakalamanız için tasarlanmış bir makinedir. Akıllı pişiriciye, tarafınızdan belirtilecek olan ürünlerin (adana kebap, urfa kebap, köfte, tavuk şiş, et şiş, balık, ızgaralık sebzeler vb.) pişme şekli ve süresi kaydedilir. Kontrol panelinde bulunan ürün seçim düğmesi ile pişirilmek istenen ürün seçilir ve ürünler tablaya yerleştirilerek start butonuna basılır. Kayıt edilen verilere göre ürünler pişirilir ve pişme sonunda sesli veya ışıklı ikaz ile pişmenin bittiği bildirilir.